Kołaczek zapewnił trzy punkty

Udany początek wiosny w wykonaniu piłkarzy Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Zespół Krzysztofa Chrobaka pokonał Polonię Warszawa 1:0.

Intensywne przygotowania, wzmocnienia, mecze sparingowe i praca nad formą, aby w rundzie wiosennej nadal dominować w III lidze. W ostatnim teście grodziszczanie zremisowali z Pilicą Białobrzegi 1:1. Bramkę zdobył Michał Strzałkowski. Tydzień później Pogoń gościła na swoim stadionie Polonię Warszawa.

Zespół Krzysztofa Chrobaka udanie rozpoczął wiosnę i zapisał na swoim koncie piętnaste zwycięstwo w sezonie. W 66. minucie bramkę na wagę trzech punktów zdobył Jakub Kołaczek. Zawodnik Pogoni zdobył piątą bramkę w sezonie.

Wygrana z Błonianką

Warto również wspomnieć, że grodziszczanie 27 lutego rozegrali zaległe spotkanie z Błonianką Błonie. Pogoń objęła prowadzenie w 37. minucie za sprawą Mateusza Lisowskiego. Po przerwie Błonianka wyrównała. W 63. minucie samobójcze trafienie zaliczyl Kacper Łoś, zaś przed końcem Pogoń zdobyła bramkę na wagę trzech punktów. Drogę do bramki Błonianki znalazł Kacper Gzieło.

W 19. meczach grodziszczanie zdobyli 45 punktów i mają dziewięć "oczek" przewagi nad drugą Legionovią Legionowo.