Znicz wrócił bez punktów z Elbląga

Znicz Pruszków przegrał na wyjeździe z Olimpią Elbląg 1:2. To trzecia porażka żółto-czerwonych w rozgrywkach.
Znicz przegrał z Olimpią 1:2.

Źródło: Fot. Znicz Pruszków Facebook

W tym sezonie pruszkowskiej drużynie nie leżą mecze wyjazdowe. Na obcym terenie Znicz wywalczył tylko jeden punkt w czterech spotkaniach.  Żółto-czerwoni zremisowali z Polonią Warszawa 1:1. Przegrali z Kotwicą Kołobrzeg (1:2), Siarką Tarnobrzeg (0:4), a w 7. kolejce z Olimpią Elbląg.

Skupmy się na ostatnim starciu Znicza. Starcie z Olimpią nie zaczęło się po myśli gości. W 4. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą Arona Stasiaka. Gracz Olimpii pokonał Piotra Misztala. Podobnie zaczęła się druga części gry. Tym razem bramkę dla Olimpii zdobył Dawid Wojtyra. Znicz odpowiedział trafieniem Macieja Firleja w 55. minucie. Mecz zakończył się wynikiem 2:1. Znicz nadal bez zwycięstwa na wyjeździe.

Dotychczas żółto-czerwoni zgromadzili 10 punktów w II lidze. W 8. kolejce pruszkowski zespół zagra u siebie z Górnikiem Polkowice. Spotkanie odbędzie się 28 sierpnia o godzinie 15.00.

Pierwszy krok

Znicz Pruszków ogłosił nabór na zajęcia dla dziewczynek i chłopców w wieku 3-5 lat. Celem programu jest popularyzacja sportowego trybu życia i aktywności fizycznej wśród najmłodszych. Zgłoszenia należy wysyłać przez formularz: https://forms.gle/RhKysxMgvpfAz8WVA