Kolejne zwycięstwo koszykarzy Znicza Basket

Znakomita dyspozycja koszykarzy Znicza Basket Pruszków. W 4. kolejce II ligi zespół Michała Spychały wygrał na wyjeździe z ekipą MKS Ochota Warszawa 94:66.
MKS - Znicz Basket 66:94

Źródło: MKS Znicz Basket Pruszków Facebook

Mocne otwarcie w wykonaniu gości. Znicz Basket praktycznie zmiótł z parkietu rywali. Pruszkowską drużyną wygrała pierwszą kwartę 23:7.  Druga odsłona była wyrównana, ale w żaden sposób nie zmieniła obrazu spotkania. Na półmetku rywalizacji Znicz Basket prowadził 48:31.

W trzeciej kwarcie MKS ruszył do odrabiania strat. Gospodarze zmniejszyli straty i przegrywali 45:52. W końcu do głosu doszedł Znicz Basket. Goście zbudowali przewagę - 71:57. W czwartej kwarcie na parkiecie dominowała jedna drużyna. Zespół z Pruszkowa całkowicie rozbił MKS, który zdobył tylko 9 punktów! Powtórzył się praktycznie scenariusz z pierwszej odsłony. Znicz Basket triumfował 94:66.

Znakomity mecz rozegrał Hubert Miłak, który zdobył 19 punktów. Sześciu zawodników gości rzuciło w tym meczu więcej niż 10 oczek.

Znicz Basket znakomicie rozpoczął sezon. W grupie B ma na koncie cztery zwycięstwa i prowadzi w tabeli. W 5. kolejce Znicz Basket zagra na wyjeździe z drużyną Profbud Legia Warszawa. Mecz odbędzie się 23 października o godzinie 18:00 w hali OSiR Warszawa Bemowo