Zatrudnimy MAGAZYNIERA

Opis

Magazyn ASL - Kompleks SEGRO LOGISTIC PARK, Budynek C, 05-830 Nadarzyn, ul. Al. Katowicka 66

zatrudni

Magazyniera

CV na adres [email protected]

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw i wysyłka towaru
  • kompletowanie i pakowanie towarów, dbałość o zabezpieczenie przesyłek
  • praca przy rozładunku towaru z kontenerów zarówno ręczny jak i paletowy
  • stała kontrola stanów magazynowych - optymalne rozmieszczanie wyborów na magazynie
  • prowadzenie identyfikacji wyrobów gotowych
  • prowadzenie i kontrolowanie zgodności dokumentacji magazynowej
  • inwentaryzacje okresowe i roczne
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy, przestrzeganie zasad BHP
  • obsługa programu magazynowego WMS ( na skanerach)

Nasze wymagania

  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi (według nowego rozporządzenia UDT)
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, samodzielność, dyspozycyjność
  • brak przeciwwskazań do pracy wymagającej siły fizycznej

Mile widziane:

  • umiejętność obsługi programu WMS, praca ze skanerami

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony w prężnie rozwijającej się firmie z branży TSL
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach
  • karta Multisport
  • opieka medyczna Medicover / Enel-Med.
  • pakiety socjalne (wczasy pod gruszą , premie świąteczne)
  • spotkania integracyjne

Podziel się

Nadarzyn, mazowieckie
Lokalizacja
Wyślij wiadomość