Reklama

30-lecie Spółdzielni Mieszkaniowej

30-lecie Spółdzielni Mieszkaniowej

Autor: Fot. Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piastowie Facebook

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piastowie świętuje 30-lecie istnienia. Z tej okazji w Muzeum Miasta Piastowa pojawiła się wystawa.


28 września 1990 roku - to początek istnienia Spółdzielni Mieszkaniowej w Piastowie, która wyodrębniła się w wyniku podziału RSM "URSUS" w Warszawie. Przez kolejne lata rozwijała się i poszerzała swoją ofertę. W zasobach spółdzielni znajdują się lokale mieszkalne, lokalne użytkowe, garaże, ale to tylko część jej działalności. Instytucja prowadzi również aktywność kulturalno-oświatową w klubach Relax i Novus. Spółdzielnia współpracuje również z Muzeum Miasta Piastowa.


30 lat minęło, a więc jest co wspominać. Mieszkańcy Piastowa mogą poznać historię spółdzielni dzięki wystawie, która została otwarta 5 października w Muzeum Miasta Piastowa. W uroczystości wzięli udział m.in. burmistrz Grzegorz Szuplewski, zastępca burmistrza Przemysław Worek, a także przedstawiciele spółdzielni. Zaproszeni goście wpisali się do księgi pamiątkowej.


Wystawa pozwala przenieść się w czasie. Mieszkańcy mogą podziwiać czarno-białe zdjęcia z kronik przedstawiające dawne zasoby spółdzielni oraz aktualne fotografie. Z wystawą można zapoznać się od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00.



Czytaj również: Punkt Obsługi Mieszkańców


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Przegląd Regionalny. MIKAWAS Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 29A, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Link do Polityki prywatności: LINK

Komentarze

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w powiecie piaseczyńskim.
Najciekawsze wiadomości z przegladregionalny.pl znajdziesz w Google News!
 
Reklama