Kolejna wygrana Sparty

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki w dobrej formie. W 14. kolejce II ligi siatkówki Spartiaci pokonali 3:1 KS Metro Warszawa.

Sparta cały czas depcze po piętach warszawskiej Legii, która jest liderem tabeli. Grodziski zespół zanotował dwanaście zwycięstw, przegrał tylko dwa mecze. Obecnie Spartiaci prezentują dobrą dyspozycję i zanotowali szósty triumf z rzędu.

W 14. kolejce grodziscy siatkarze pojechali do Warszawy, gdzie spotkali się z KS Metro Warszawa. Stołeczny zespół przeżywa kryzys i przegrywa mecz za meczem. Przeciwnie Sparta, która zdobywa kolejne punkty i prezentuje się znakomicie. Do rozstrzygnięcia spotkania w Warszawie potrzebne były cztery sety. Sparta prowadziła już 2:0 – 25:23, 25:20. Metro wygrało trzecią partię – 25:23, ale kolejna należała już do grodziszczan – 25:23.

W 15. kolejce Sparta zagra 23 stycznia o godz. 17.00 z Bestiosem Białystok.

Dobra postawa siatkarek

W III lidze kobiet na fotelu lidera UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki. Zespół znakomicie radzi sobie w rozgrywkach i wygrał wszystkie dwanaście spotkań. Czwartą lokatę zajmuje UKS Orlęta Raszyn, dziewiąty jest GLKS Nadarzyn.

Sparta ma za sobą udany weekend i ogromne powody do radości. Na wyjeździe grodziszczanki pokonały GLKS Nadarzyn 3:1. Sparta musiała uznać wyższość rywalek jedynie w trzecim secie – 21:25. W pozostałych wygrała – 25:16, 25:20 i 25:18. W kolejnym starciu siatkarki z Grodziska wygrały 3:0 z UKS Lesznowola – 25:22, 25:9, 25:16.