Pierwszy wiosenny punkt Znicza Pruszków

Pierwsza zdobycz punktowa Znicza Pruszków w rundzie wiosennej. Żółto-czerwoni zremisowali z Bytovią Bytów 2:2.

Ekipa z Pruszkowa zaliczyła fatalny początek wiosny. Żółto-czerwoni przegrali z Wigrami Suwałki (1:2) i Motorem Lublin (0:1). Kolejnym rywalem Znicza była Bytovia, która również walczy o utrzymanie w eWinner II lidze.

Z pewnością mecz dostarczył wielu emocji. Przed przerwą żółto-czerwoni wyszli na prowadzenie za sprawą Mariusza Gabrycha. Do szatni Znicz schodził w dobrych nastrojach, ale chwilę po wznowieniu gry był remis. W 50. minucie z rzutu karnego Piotra Misztala pokonał Paweł Zawistowski. Bytovia złapała wiatr w żagle i na swoim terenie chciała zdobyć pełną pulę. W 79. minucie gospodarze prowadzili 2:1 po trafieniu Piotra Giela. Znicz walczył do końca i udało się zrealizować cel. Wyrównującą bramkę zdobył Maciej Wichtowski.

Znicz zdobył pierwszy punkt w rundzie wiosennej. Obecnie żółto-czerwoni zajmują 17. miejsce w tabeli i mają na koncie 17 "oczek". Do bezpiecznego miejsca, 16. zajmowanego przez Olimpię Elbląg, tracą trzy. W 22. kolejce pruszkowsa drużyna zmierzy się u siebie z Chojniczanką Chojnice. Mecz odbędzie się 17 marca o godzinie 15.00.