Remis na koniec rundy zasadniczej

Koniec rundy zasadniczej w III lidze piłki nożnej. W 21. kolejce Pogoń Grodzisk Mazowiecki zremisowała z Concordią Elbląg 1:1.

Lepszego rozpoczęcia spotkania przyjezdni nie mogli sobie wymarzyć. Pogoń wyszła na prowadzenie w 5. minucie. Bramkę z rzutu karnego zdobył Damian Jaroń. Pogoń idealnie weszła w spotkanie i kontynuowała dobrą grę, ale brakowało skuteczności. Concordia nie potrafiła wyrównać.

Pogoń mogła podwyższyć wynik. W słupek trafił Jean Franco. Czas mijał, wynik się nie zmieniał. Aż nadeszła 74. minuta. Mateusz Szmydt w sytuacji "sam na sam" pokonał Sebastiana Przyrowskiego. Gospodarze uwierzyli w siebie, ale więcej nie byli w stanie osiągnąć. Remis Pogoni, która zakończyła rundę zasadniczą na fotelu lidera.

Kolejna część

49 punktów po 21 spotkaniach i 1. miejsce w tabeli. Pogoń przystępuje do decydującej rozgrywki z siedmioma oczkami więcej niż druga Legionovia Legionowo.

Teraz przed grodziszczanami czternaście spotkań. Pierwsze 3 kwietnia z Polonią Warszawa.