Porażka i zwycięstwo Znicza Pruszków

Znicz Pruszków rozpoczął zmagania w eWinner II lidze. Żółto-czerwoni przegrali z Siarką Tarnobrzeg i wygrali z Radunią Stężyca.
Znicz pokonał Radunię 3:1

Autor: Znicz Pruszków

Źródło: Znicz Pruszków

Sezon w II lidze wystartował 16 lipca. Znicz udał się na mecz wyjazdowy do Tarnobrzega, ale tej podróży zespół Mariusza Misiury nie będzie miło wspominał. Siarka nie dała przyjezdnym żadnych szans. Zaczęło się w 18. minucie, kiedy to rzut karny wykorzystał Marcin Stefanik. 60 sekund później było 2:0 dla Siarki. Gola zdobył Kamil Adamek. W drugiej połowie Siarka dołożyła dwa trafienia autorstwa Bartosza Sulkowskiego i Szymona Lewickiego. Znicz wracał do Pruszkowa z wynikiem 0:4.

W 2. kolejce żółto-czerwoni zmazali plamę. Na własnym stadionie Znicz spotkał się z Radunią Stężyca. Gospodarze od początku atakowali i zepchnęli gości do obrony. Efektów jednak nie było. Strzelanie rozpoczęło się w drugiej części gry. Najpierw trafili jednak goście. W 53. minucie Piotra Misztala pokonał Radosław Stępień. 180 sekund później wyrównał Maciej Firlej. Potem trafił Shuma Nagamatsu, a wynik na 3:1 ustalił Firlej.

W 3. kolejce Znicz pojedzie do Kołobrzegu na mecz z Kotwicą. Spotkanie zostanie rozegrane 30 lipca. Kotwica ma za sobą wygraną ze Śląskiem II Wrocław i remis ze Stomilem Olsztyn.